Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ostříhat nebo nechat

20. 4. 2011

Očem mluvím??, no přece o našich vlasech, každá je má ať už krátké nebo dlouhé... přejdu k dnešnímu článku dnes se budeme bavit o tom jestli si ostřihat ofinu nebo si nechat dlouhou (viz. obrázek) 

 

 

dlouhy-vlasy.jpg dlouhou ofinu mám třeba já ale měla sem i ofinu normalni (ostřihanou), každýmu se líbí něco jinýho a každýmu se hodí k obličeji jiného a další možnost je patka (omlouvám se ale nesehnala sem obrázek)

ofina.jpg

 

 

a další řešní ta nejznámější ofina ale pokuď by ste chtěli ofinu (obyčejnou) ale nechcete si ostřihat svojj dlouhodobě "vypěstovanou" ofču tak už není problém stačí když si koupíte svůj takzvaný "klip in"- který je teď velice trendy, který i já mám a často ho používám je skvělí, vůbec nelituji ty peníze které sem za něj dala...:) takže určitě doporučuji!!

Další častý problém je krátká ofina, ale vy prostě chcete mít dlouhou ale ne a ne vám vyrůst tak uplně stejné řešení jak u dlouhé ofiny kup te si dlouhý klip in který využijete i do zadních vlasů (viz. obrázky)

 

klip.jpg

klip-in.jpg

(nejčastější klip in na ofinu a prodloužení vlasů)                                                         

 

 

 

většinou mají více barev tekže když budeš chtít např. modrý, růžový, nebo třeba zelený (jen pramínek tak ten se taky dá koupit...

tady mají celkem navýběr, ale jsou i lepší obchody s vlasy..:D http://www.clip-vlasy.cz/

tak jsme u konse článku o ofinách tdoufám že si se něco dozvěděla a budeš vědět jak řešit naprosté "prkotinky"


Mowebnys

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Your Orient To Blood Urgency Numbers

(AAerorclurry, 28. 7. 2018 22:10)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-20-mg-comprime-pellicule-boite-de-4/

NO...

(deadly destiny, 23. 4. 2011 15:59)

To vypadá dobře...jenže já si vždycky ofinu ostříhám, nelíbí se mi to, a čekám až to doroste...Jinak díky

Re: NO...

(Mowebnys , 23. 4. 2011 21:23)

Mooc děkuji, a jinak nemáš zač.. rádo se stalo
ofinu si nestříhej zkus se zamyslet co by se k tobě hodilo, určitě máš nějakou kamarádku, tak se jí zeptej ať ti upřímně řekne co ti sluší a pak to skus posoudit a ostříhej se, a když se ti to nebude líbit tak skus jinší sestřih...budeš muset zkoušet...:)
držím palce