Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj blog a jeho návštěvnost :((

2. 7. 2011

 Ahoj, je 2. 7. 2011 a přemýšlela jsem o těchto stránkách..jsou prázdniny a jak na ostatních blocích zvyšeje  návševnost na tomhle blogu vůbec..takže pokud se přes prázky nezvýší návštěvnost tak asi s tímhle blogem skončím..

Čím to asi je? 

  • je možné že je to kvůli vzhledu
  • nazajímavé články...
  • něco jiného o čem já asi nevím
  • také je možné, že o tomhle blogu hodně slečen neví 
  • no nevím, do komentářů napiště ..:) 

Anketa:

Budete spokojeni když tenhle blog zruším? 

  1. Ano, jsem a moc 
  2. Ne, nejsem 
  3. Je mi to jedno..://

PS: odpovědi pište do komentářů 

                                                                                        Mowebnys       

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(:), 17. 10. 2012 16:04)

Mrkněte se na www.allbook.estranky.cz

http://flashhry.cz/

(Flashhry, 31. 8. 2012 9:55)

Nejlepší online hry zdarma! http://flashhry.cz/

Hmm...

(Elwing, 23. 7. 2012 21:51)

Ahoj, podle mě by sis klidně mohla ten blog nechat :) Možná bys mohla vážně zkusit nějakou jinou doménu, třeba blog.cz. A ještě bych ti chtěla navrhnout...nechtěla bys zkusit psát o něčem jiném? Máš nějaké oblíbené filmy, seriály? Chodíš ráda do divadla? Třeba by to pomohlo, kdyby lidé viděli, že píšeš o něčem, co mají rádi ;)

Tak, Tak..

(mersmerize, 13. 7. 2011 19:51)

Řeknu ti to takhle - nemyslím si, že estranky.cz jsou dobrý začátek - lepší je blog.cz či blogspot - má to větší návštěvnost, víc lidí se kvůli tomu, že se články objeví na hlavní stránce - dozví o tvém blogu. Tvůj design není tak hrozný, ale určitě bych ho ještě promyslela - udělala ho do klidnější barviček a menu přehlednější:)

Re: Tak, Tak..

(Monssiekur , 13. 7. 2011 20:29)

Ahoj, je možné že estranky.cz není nejlepší začátek, ale mě víc vyhovuje..na blog.cz i blogspot.cz jsem to už zkoušela ale přijdemi to tam moc složité..
Můj design je prostě normální...já nevím jak ho popsat..mě a mé kamošce se líbí...:)) menu přehlednější myslím ani na tomhle designu nejde :)) Jo a já vím že ty prostě si asi jen spokojená se svým blogem, můj se ti ani líbit nemusí a líbit nebude, je mi to jedno..mě a mým přátelům nezajímá co si o něm myslíte

Re: Re: Tak, Tak..

(Mersmerize, 13. 7. 2011 22:17)

Nemyslela jsem to špatně, chtěla jsem ti jen poradit - nemyslím si, že můj blog je nejlepší - taky má chyby, které se snažím pilovat... :) Chtěla jsem ti doopravdy jen poradit...

Re: Re: Re: Tak, Tak..

(Monssiekur , 24. 7. 2011 10:19)

Já to chápu..:D a taky jsem to znovu skusila na tom blog.cz, měla si pravdu je to tam lepší, ale návštěvnost se tam moc nezvyšeje takže už nevííím čím to je ..://

jasně že 2..... !!

(kálííí, 13. 7. 2011 13:58)

2 !!!!!!! prosím nedělej to !!!

....

(..., 3. 7. 2011 14:43)

Ano sem velice štěstná..důvody že tyhle ''stránky'' nikdo nenavštěvuje je prostej..si malá 12ti letá holka bez mozku pubertální holky - samozřejmě čechny ty body co si zmínila :P Takže čůůůs už si žádnej blog nazakládej!

Re: ....

(Mowebnys , 3. 7. 2011 16:59)

Je to možné, ale já se jen jedním komentářem odradit nenechám..těch kometářů v tomhle ,,stylu" tady musí být více..:D já vím asi si o mě myslíte kdo ví co, al ezase tak blbá nejsem ..:))