Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ochlupení rukou

24. 5. 2011

Ochlupení rukou


      Jedna slečna mi navrhla tenhle článek, tak proč ho nenapsat.

      Dnes se budeme bavit hlavně o chlupatých rukou, které trápí hodně mladých i starších dívek a věřím, že tenhle článek hodně dívkám pomůže.

       Já sem zrovna ten typ co vlastní chlupaté ruce, v poslední době sem se celkem za ně styděla, ale potom sem si řekla, proč by se měla stydět za to co je součástí našeho těla.

 

Jak k ochlupení rukou dochází?

      Jako všechno co máme na svém těle přenáší geny a to i chloupky.  Ale to si myslím, že každý určitě z nás ví.

 

Jak oslabit, změkčit a zesvětlit chloupky?

      Už si určitě slyšela o nedávné novince, zesvětlovači chloupků - dle mě je to celkem drahá záležitost, kterou si nemůže dovolit každá dívka, a pro ty co si to můžou dovolit: mají většinou v každé drogerii, a cena se pohybuje okolo 200,-, ale jak kdy můžeš sehnat i od 90,- ale nezaručuji dokonalé zesvětlení.

    Další způsob je dlouhodobá depilace, ale to nám může přijít příliš bolestné a drahé, jediné co na tomhle je výhoda je že vydrží déle a oslabí chloupky, které nejsou potom tak silné a tmavé.:)

    Napíši ještě jednu možnost, žádné odstraňování ale určitě si slyšela o samoopalovací spreji a krému ty tvou pokožku ztmaví a tmavé chloupky nebudou až tak moc vidět, ale nikdy to není jisté..:(

 A ještě jedna možnost, užívej si mládí a neřeš chloupky na rukou, můžeš to vyřešit až budeš starší J věř mi

 TIP:! Nikdy si nehol ruce žiletkou, chloupky potom sílí a jsou silnější a tmavější!

       A když se ti někdo bude kvůli tomu smát, nebo bude kluk který se ti líbí a nebude tě chtít třeba jen kvůli tvým rukou tak se na něj vykašli je to blbeček..:) a ty si zasloužíš kluka který si bude tebe vážit takovou jaká si.

 Tak snad sem vám pomohla. J

 Budu vděčná za jakýkoli komentář. Kdyby jsem na něco důležitého zapoměla tak mi to připoměnťe v komentářích, abych to mohla opravit. Děkuji za pochopení 


Mowebnys

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

..ach Jo ..

(Otto, 4. 12. 2011 1:53)

Já to mám horší...já mám chlupaté i nohy..